top of page
HAKKIMIZDA
VİZYONUMUZ
MİSYONUMUZ

HAKKIMIZDA

     COSMELYA BİYOTEKNOLOJİ A.Ş. sektörde uzman kadrosu, 20 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikim ile 2019 yılında yeniden yapılanarak İstanbul’da kurulmuştur. Firma, ulusal ve uluslararası talep ve istekleri profesyonel bir şekilde karşılamak ve aynı zamanda yeni ürünler geliştirerek dünyada yeni pazarları keşfetmek amacıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

 

   COSMELYA BİYOTEKNOLOJİ A.Ş., sektörde tüketici ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda uzun soluklu çalışmalar, yenilikçi ürünler ve AR & GE çalışmaları ile yüksek kalite standartlarında geniş ürün yelpazesiyle sektörde yerini almıştır. Firmamız, dünya markası olma yolunda ilerlerken kaliteden ödün vermeden en iyiyi müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir. Yurt içinde ve yurt dışında COSMELYA BİYOTEKNOLOJİ A.Ş. markası ile kozmetik, kişisel bakım ürünleri ve Hizmet verdiği diğer ana faaliyet alanlarındaki profosyonel tecrübelerini müşterilerine sunan firma, sektörde emin adımlarla hedefine doğru ilerlemektedir.

    Üretimin her şamasında insan sağlığına önem veren, çevreci olma özelliğini koruyan, zamanla gelişen ve değişen istek ve taleplere yeni çözümlerle cevap veren, müşteri memnuniyetinden asla vazgeçmeyen profesyonel ve uzman kadrosu ile müşteri odaklı hizmetlerine devam etmektedir.

bottom of page